Hakkımızda

Günümüzde iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden tanımlanıyor. Bu değişim, duygusallıklarımızı, hayal gücümüzle birleştirerek daha farklı bir gerçekliğe kavuşturmamıza da fırsat veriyor. Uzakta olsalar bile, sevdiklerimize ulaşabilmek, sevinci ve acıyı paylaşmak, yaşama beklenmedik sürprizler katmak ve varlığımızı hissettirmek artık o kadar kolay ki...

‘‘Tüm Türkiye'ye çiçek'' sloganıyla çalışmalarını sürdüren ve tüm dünyada kabul gören FİRMAMIZ, kaliteli, güvenli, müşteri odaklı ve zamanla yarışan nitelikte bir hizmeti almanın adresidir.

Çınar çiçek, duygularınızı düşlerinizdeki çiçeğe dönüştürerek, en uzak mekanlardaki dostlarınıza bile iletmenize imkan veren uluslararası bir organizasyondur. Yurtiçi ve Yurtdışı çiçek siparişlerinizi zamanında alıcısına teslim etmek, ürünün kalitesi ve siparişin zamanında alıcıya teslimi konusundaki titizliğimiz hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkeleridir.

 

FİRMAMIZ, çok pratik bir işleyişe sahiptir. Dünyanın herhangi bir yerinden ülkemize veya ülkemizden dünyanın herhangi bir yerine bir çiçek göndermek istediğinizde, 24 saat hizmet sunan web sitemizden sipariş verebilirsiniz. Zengin çeşitlerin yer aldığı özel olarak hazırlanan tasarımlarımızı web sitemizden inceleyebilir, öneriler ve özel bilgilerden yararlanabilirsiniz.